Transport GRATUIT pentru toate comenzile

Contacteaza-ne!

Intra in legatura cu noi si spune-ne cu ce te putem ajuta!

DENTOTAL PROTECT SRL

Sediu social: Bulevardul Mircea Voda 24, Bucuresti, 030667

Adresa de corespondenta: Str. Gara Herastrau 2, Equilibrium - cladirea A, et. 5, Bucuresti – 020334

CUI: RO6812309

Registrul Comertului: J40/28774/1994

IBAN : RO67UGBI0000652001335RON - GARANTI BANK


Comenzi online

Telefon:0722 242 951 - Inregistrare, anulare si modificari comenzi online

Program: Luni – Vineri 9.00 - 17.00

Email: online@dentotal.ro


Call Center

Bucuresti/ Nord Vest/ Nord Est 

Alina Popa - 0739 711 762


Bucuresti Sector 2/ Iasi/ Vaslui/ Sibiu/ Vrancea

Iuliana Porfireanu - 0756 063 301


București Sector 1 si Sector 5/ Zona Sud-Vest/ Bacau

Daniela Pandele - 0749 063 015


Romania

Mirela Iordache -  0749 063 153


Relatii Clienti

Relatii Clienti la nivel national + online - Theodora Diaconu: 0728 005 409 si 0722 242 951

Telefon sediu: 0213 115 619

Email: office@dentotal.ro

Achizitii publice: 0742 063 600

Telefon verde: 0800 808 809

Achizitii

achizitii@dentotal.ro


Contabilitate

contabilitate@dentotal.ro


Marketing

marketing@dentotal.ro


Service

Telefon: 0735 867 178

service@dentotal.ro


Category Manager echipamente cabinet

Dr. Ioana Cringanu - 0731 555 142

ioana.cringanu@dentotal.ro


Cateogry Manager consumabile cabinet

Dr. Anamaria Mateiciuc - 0749 063 016

anamaria.mateiciuc@dentotal.ro


Category Manager echipamente laborator

TD Vlad Popescu - 0731 444 106

vlad.popescu@dentotal.ro


Category Manager divizia implanturi

Anamaria Francu - 0725 555 243

anamaria.francu@dentotal.ro

Reprezentanti zonali Cabinet


Alba

Sebastian Hodisan - 0749 063 628

sebastian.hodisan@dentotal.ro


(Sebes) Ionut Furtunescu - 0749 063 045 

ionut.furtunescu@dentotal.ro



Arges

Mihai Ivan - 0742 063 626

mihai.ivan@dentotal.ro


Mircea Stefan - 0749 063 021 

stefan.mircea@dentotal.ro


Nicolae Dumitrescu - 0749 063 041 

nicolae.dumitrescu@dentotal.ro



Arad

Florin Motiu - 0726 296 143

florin.motiu@dentotal.ro


Crina Rujan - 0749 063 011 

crina.rujan@dentotal.ro



Bacau

Catalin Isaila - 0749 063 651 

catalin.isaila@dentotal.ro


Dorin Pandele - 0749 063 017 

dorin.pandele@dentotal.ro



Bihor

Daniel Gavris - 0749 063 627

daniel.gavris@dentotal.ro


Oana Vulturar - 0737 036 617 

oana.vulturar@dentotal.ro



Bistrita

Darius Dobra - 0749 063 325

darius.dobra@dentotal.ro



Braila

Catalin Moroianu - 0749 063 308

catalin.moroianu@dentotal.ro



Botosani

Florin Preutescu - 0749 063 632

florin.preutescu@dentotal.ro



Bucuresti, sector 1

Dr. Mihai Pandelescu - 0749 063 142

mihai.pandelescu@dentotal.ro 


Georgian Margarit - 0749 063 143

georgian.margarit@dentotal.ro 



Bucuresti, sector 2

Gabriela Milea - 0749 063 044

gabriela.milea@dentotal.ro


Sofian Zanfir - 0755 063 304

sofian.zanfir@dentotal.ro



Bucuresti, sector 3

Gabriela Milea - 0749 063 044

gabriela.milea@dentotal.ro

Tiberiu Radulescu - 0749 063 145

tiberiu.radulescu@dentotal.ro


Bucuresti, sector 4

Alexandru Rosu - 0755 063 003

alexandru.rosu@dentotal.ro 



Bucuresti, sector 5

Dumitru Schipor - 0749 063 151

dumitru.schipor@dentotal.ro 



Bucuresti, sector 6

Madalina Floroiu - 0749 063 140

madalina.floroiu@dentotal.ro 



Brasov

Sorin Amarandei - 0755 063 307

sorin.amarandei@dentotal.ro

Dorina Gyorgy - 0756 063 300

dorina.gyorgy@dentotal.ro



Buzau

Teodora Enache - 0731 555 082

teodora.enache@dentotal.ro



Cluj

Ciprian Dornescu - 0755 063 309

ciprian.dornescu@dentotal.ro

Darius Dobra - 0749 063 325

darius.dobra@dentotal.ro


Sebastian Hodisan - 0749 063 628

sebastian.hodisan@dentotal.ro


Calarasi

Mihai Nicolae - 0749 371 652 

mihai.nicolae@dentotal.ro



Caras-Severin

(Caransebes, Otelul Rosu) Dorin Nicula 

0731 555 644 

dorin.nicula@dentotal.ro


(Resita) Catalin Calinoiu - 0749 063 147 

catalin.calinoiu@dentotal.ro



Constanta

Angela Delamarian - 0756 063 305

angela.delamarian@dentotal.ro


Dragos Delamarian - 0756 063 307

dragos.delamarian@dentotal.ro

Aura Polosca - 0749 063 307

aurelia.polosca@dentotal.ro



Covasna

Sorin Amarandei - 0755 063 307 

sorin.amarandei@dentotal.ro

Dorina Gyorgy - 0756 063 300 

dorina.gyorgy@dentotal.ro



Dambovita

Gabriel Mladin - 0751 214 518 

gabriel.mladin@dentotal.ro

Mihai Ivan - 0742 063 626

mihai.ivan@dentotal.ro

Dolj

Anca Nitu - 0755 063 305

anca.nitu@dentotal.ro


Nicolae Grecu - 0755 063 300 

nicolae.grecu@dentotal.ro


Alina Citu - 0755 063 303 

alina.citu@dentotal.ro



Gorj

Nicolae Grecu - 0755 063 300 

nicolae.grecu@dentotal.ro



Galati

Romica Gaureanu -  0749 063 309

romica.gaureanu@dentotal.ro


(Tecuci) Catalin Moroianu - 0749 063 308 

catalin.moroianu@dentotal.ro



Giurgiu

Laurentiu Save - 0749 063 156

laurentiu.save@dentotal.ro



Hunedoara

Dorin Nicula - 0731 555 644 

dorin.nicula@dentotal.ro



Harghita

Dorina Gyorgy - 0756 063 300

dorina.gyorgy@dentotal.ro

Levente Zold - 0742 063 237 

levente.zold@dentotal.ro



Ilfov

Gabriela Milea - 0749 063 044 

gabriela.milea@dentotal.ro


Madalina Floroiu - 0749 063 140

madalina.floroiu@dentotal.ro 



Ialomita

Mihai Nicolae - 0749 371 652 

mihai.nicolae@dentotal.ro



Iasi

Marius Nechita - 0756 063 306 

marius.nechita@dentotal.ro


Denisa Blinda - 0756 063 302 

denisa.blinda@dentotal.ro



Mehedinti

Denisa Geambasu - 0755 063 301

denisa.geambasu@dentotal.ro



Maramures

Sebastian Span - 0742 063 602 

sebastian.span@dentotal.ro



Mures

Levente Zold - 0742 063 237

levente.zold@dentotal.ro

Neamt

Dorin Pandele - 0749 063 017  

dorin.pandele@dentotal.ro


Florin Preutescu - 0749 063 632 

florin.preutescu@dentotal.ro



Olt

Alina Citu - 0755 063 303 

alina.citu@dentotal.ro



Prahova

Gabriel Mladin - 0751 214 518 

gabriel.mladin@dentotal.ro



Sibiu

Ionut Furtunescu - 0749 063 045 

ionut.furtunescu@dentotal.ro



Salaj

Ciprian Dornescu - 0755 063 309 

ciprian.dornescu@dentotal.ro



Satu Mare

Ionut Dumitrean - 0749 063 150  

ioan.dumitrean@dentotal.ro



Suceava

Florin Preutescu - 0749 063 632 

florin.preutescu@dentotal.ro

Lucian Cordunianu - 0749 063 306  

lucian.cordunianu@dentotal.ro



Tulcea

Aura Polosca - 0749 063 307 

aurelia.polosca@dentotal.ro



Timisoara

Ovidiu Linca - 0728 005 290 

ovidiu.linca@dentotal.ro


Catalin Calinoiu - 0749 063 147 

catalin.calinoiu@dentotal.ro



Teleorman

Laurentiu Save - 0749 063 156

laurentiu.save@dentotal.ro 



Valcea

Anca Nitu - 0755 063 305 

anca.nitu@dentotal.ro



Vrancea

Catalin Isaila - 0749 063 651 

catalin.isaila@dentotal.ro



Vaslui

Denisa Blinda - 0756 063 302 

denisa.blinda@dentotal.ro

Reprezentanti zonali Laborator

Bucuresti

Mihai Topirceanu - 0731 555 114

mihai.topirceanu@dentotal.ro



Sud-Vest

Denisa Geambasu - 0755 063 301

denisa.geambasu@dentotal.ro


Nord - Est

Lavinia Baisan - 0728 005 502

lavinia.baisan@dentotal.ro



Sud - Est

Monica Marinescu - 0742 063 238

monica.marinescu@dentotal.ro

Date de contact Dentotal Protect SRL

Completeaza formularul alaturat:

Iata care sunt magazinele Dentotal din tara: 


Showroom Bucuresti

Adresa: Bd. Mircea Voda, Nr. 24, Sector 3, Bucuresti

Telefon magazin:  0213 115 618

Program magazin: Luni – Vineri 9:00 - 17.00




Showroom Arad

Adresa: Str. Revolutiei, Nr. 80, Ap. 7, loc. Arad, jud. Arad

Telefon magazin: 0749 063 011 / 0257 278 740

Program magazin: Luni – Vineri 9:00 - 17.00




Showroom Baia Mare

Adresa: Str. Lupului, Nr. 34, loc. Baia Mare, jud. Maramures

Telefon magazin: 0742 063 239 / 0262 213 016

Program magazin: Luni – Vineri 9:00 - 17.00